Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jeleim alapján babát várok vajon?

Jeleim alapján babát várok vajon?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!!Már 1-2 napja késik a menstruációm,de fájdogál a hasam.Ma megnyomtam a mellbimbómat,és egy pici,átlátszó nedv jött mind a kettőből..Amúgy semmi bajom,nincs hányingerem,semmi ilyesmi.Egyetlen egyszer hánytam,úgy 3-4 napja reggel,de azt a vírusra fogtam..azóta semmi hányás,semmi hányinger.
2009. márc. 9. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet! Van otthon? Mert ha igen, az akár már most is mutathat vmit.
2009. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Még nem akarok tesztelni,várok egy-két napot...lehet megjön!!!Bár nagyon örülnék neki ha baba lenne a dologban...
2009. márc. 9. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
én nagyon korainak tartom ha már tejed lenne!
2009. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nedv a melledből hormonproblémára is utalhat.
2009. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olvastam a neten,hogy van aki abból veszi észre,hogy terhes,hogy folyik az előtej..szerintem nem lehetetlen:)))

Sőt...

2009. márc. 9. 19:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tejre gondoltam,azzal tisztában vagyok,hogy az nem lehet,hanem előtej!!!
2009. márc. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!