Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk 2. babát a párommal...

Szeretnénk 2. babát a párommal,1,5 hónapja nem védekezünk. A menstruációm azonban nem rendszeres. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Majdnem biztos vagyok benne, hogy emiatt nem estem azonnal teherbe, amint elhagytam a tablettát. De itt egy új hónap-új reményekkel. :-) Az első baba gyorsan és gond nélkül jött, remélem a 2. sem várat magára sokat. Tudom, nem kéne görcsölni a dolgon, de mindenképp rendbe kéne hozni a rendszertelen havivérzést. Van valaki, akinek hasonló a gondja?
2009. márc. 9. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én hasonló problémával küszködök, nekem éves színten színte fel annyit van menstruáciom mint ahogy kellett volna!

Mi is úgy döntöttünk, hogy jöhet a második baba sok év után, és hát 2 hónap után elvoltam keseredve, hogy mi a baj... 2 negatív teszt... aztán szóltam a dokinak, és megbeszéltük, hogy október 1-én találkozunk és konzultálnuk, gondoltam megbeszéljük, hogy tudnám hogy mikor kell jobban akciózni! De akkor már kiderült hogy 5 hetes kismama vagyok!

Tényleg ne görcsölj, amikor van kedvetek legyetek együtt, de azt sem jó ha minden nap mert hallottam olyant, hogy "higul" a sperma... kell egy kis regeneráció neki is! :))


Hajrá! Szorítok!


Üdv.: 29 hetes kismama

2009. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mérd a hőd,írd fel mikor milyen a méhnyaknyákod,így ki tudod számolni kb mikor érdemes együtt lennetek,de ne legyen órához igazított szex.A pé. környékén,amikor jólesik:)
2009. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!