Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2és fél napos volt a bajom....

2és fél napos volt a bajom. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
én írtam a múlt héten hogy ha forgatom a tesztet akkor nagyon halványan mintha ott lenne a terhes csík.ezekszerint mégse?
2009. márc. 9. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
szia, csinálj új tesztet, lehetsz terhes is még, főleg ha kevés volt a vérzés
2009. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szombat és vasárnap erős volt de ma reggelre meg szinte elmúlt.
2009. márc. 9. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem veszíthetsz semmit,igaz nem szabad beleélni magad, de ha darabos nem volt van esélyed
2009. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem nem volt darabos normálisan jött meg mint egy sima havi csak az 5 nap helyett 2 és fél.Mkor csináljak tesztet?
2009. márc. 9. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
szia, ha idejében jött a mensi, akkor holnap reggel az elsőből a legérzékenyebb 10-essel csinálj,mivel már a nem várt után vagy, én is holnap fogok tesztelni
2009. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia, teszteltél végül?

nekem még negatív, szombaton fogok újra, most pár nappal előbb vagyok még

2009. márc. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia!Nem majd holnap reggel tesztelek mert most vettem meg a tesztet és te is azt írtad hogy a reggel vizelet a legbiztosabb.De te nem túl korán csináltad meg a tesztet?
2009. márc. 10. 10:13
 8/9 anonim ***** válasza:

szia, de korai volt, péntekre nem várnám, csak valaki több ok miatt mondta hogy csináljak, 10 napja hányingerem van, és felmerült hogy esetleg előző hóban is megfoganhatott és ezért csináltam,

szombaton reggel megcsinálom újra,

írd majd meg holnap, hogy miújság,

Szilvi

2009. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

oké!de te nehogy elkenődj mert negatív lett!Össze fog jönni.Akkor majd holnap írok.

Niki

2009. márc. 10. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!