Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy peteérésem van?...

Létezik hogy peteérésem van? Ma vagyok a 9. napomon és eddig 36,2 volt a hőm most ma meg 36,9 fok.

Figyelt kérdés

Akkor most létezik hogy hamarabb jön meg és most van peteérésem?Sosem volt normális a ciklusom:S

Meg tegnap és ma is nyilallt az alhasam!


2009. márc. 8. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem hőmérőztem meg ilyenek, csak a folyásomat figyeltem, bár ahhoz se nagyon értek:) Januárban mikor elmúlt a mensim egyből fehér nyúlós folyásom lett, ami nekem mindig félidőben szokott lenni. Ciklusom 22. napján pozitívat teszteltem, így tuti előbb volt pé-m és azért mutatta ki ilyen korán a teszt. Most 9 hetes vagyok:)
2009. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, létezhet! Valakinek már a 4. napon van. Mindenkinek más a szervezete.
2009. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most lehet hülyeséget írok de tegnap voltunk együtt a párommal és akkor létezik hogy ha peteérésem volt hogy sikerült?mert peteérés előtt 2 nap és utána 2 nap úgy veszik ugye?És az ondó 3 napig marad életben ugye?

De lehet ez még korai lenne:(

2009. márc. 8. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt még korai lenne megmondani, majd a nem várt napján derül ki vagy csak utána, addig viszont türelem :)
2009. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!