Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő alatt "jött...

Kinek mennyi idő alatt "jött össsze" a baba?

Figyelt kérdés
Párommal 3 hónapja próbálkozunk és még semmi :( Pedig már annyira szeretnénk babát!! Ti mennyi ideig próbálkoztatok, míg sikerült a baba? Csak kíváncsi vagyok, hogy általában mennyi idő alatt jön össze a baba.
2009. márc. 8. 12:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 8 hónap után azóta van egy gyönyörű 9,5 hónapos kisfiunk.kitartás!!!!Nem szabad görcsösen akarni,mert akkor azért nem fog összejönni.(tapasztalatból mondom)
2009. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én LH tesztet használtam, azonnal összejött, de elment 11 hetesen, akkor utána várni kellett volna 3 hónapo. A harmadik hónapban minden segédeszköz nélkül spontán teherbeestem. Én magam sem hittem volna. Keddre vagyok kiírva.
2009. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gratulálok Nektek! Örülök, h Nektek már sikerült! :)

Jó babázást! :) Már én is nagyon szeretnék babázni. Igen, lehet az a gond, h görcsösen akarom. +fogadom a tanácsot és nem görcsölök rajta annyit. Csak már annyira, de annyira szeretnék gyereket!!!!!!

Még1szer köszönöm a válaszokat!!

2009. márc. 8. 13:37
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is első hónapban összejött, sajnos elment. Remélem, a második is ugyanilyen hamar össze fog jönni
2009. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nekunk sokat kellett ra varnunk, ket evbe tellett, de most mar itt van a kezemben. 3 honapos:-)
2009. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Sajnálom, h elment a baba! :( Remélem hamar sikerül +int! Sok sikert a babához!

2 év, az jó sok idő. De jó, h már ott van az öledben!! :) Gratulálok!! És jó babázást!

Köszönöm a válaszokat

2009. márc. 8. 15:16
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
ma teszteltem pozitivat 6. honapra.
2009. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Gratulálok Nektek! :)
2009. márc. 12. 19:03
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok az első oldalról a 2. válaszoló.Képzeld várandós vagyok.Elsem hiszem.Valami csoda történt velünk.Kitartást kívánok neked.Látod előbb-utóbb összejön.

2009. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szia! Gratulálok!! :) Nagyon örülök, h ennyi év után végre sikerült! :) Köszönöm a kitartást, bíztatást!

Neked meg jó babázást az elkövetkezendő években! :) Még1szer gratulálok!! Szia

2009. márc. 16. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!