Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól alakul a görbém?

Jól alakul a görbém?

Figyelt kérdés

Tudom még sok nap van a nem vártig csak izgatott vagyok már most hogy ugye nincsen semmi baj a görbémmel ebből még bármi lehet vagy megint nem sikerül majd mert valami rendelleneset láttok rajta.


[link]


2009. márc. 8. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

A Ciklus.hu is talán 3 teljes görbe alapján tud mit mondani.

Kell legyen amihez hasonlítani.

28 napos ciklusodnál elvileg a 14.napon kellett volna ovulálj,de ez nem következett be.Talán a 17.napon volt,ha most fennebb megy és ott is marad a hőd.

2009. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb esetben a menstr. első napjától számítva a 12-14. nap körül rendszerint hő leesés, majd kiugrás következik. Szúró érzés (mint peteérés) történhet akkor is, ha éppen nem reped meg a tüsző és így nincs megtermékenyítési lehetőség. Mégha néhány tized fokocska is, de ez törvényszerű. A peteéréstől számítva második kiugrás (előtte leesés nélkül) a 6-max. 12. napon lehetséges, amikor beágyazódás történik. Figyeld a görbéd! Lapos görbének tartják, ahol ez a két akció nem látható "egyértelműen". Az sem jó, ha kiugrások vannak szabálytalanul.
2009. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem jó a görbém , értem és nagyon szomorú vagyok mert voltam dokinál ez látszik ia görbémen és 4 érett tüszőm volt a 14. napon 17mm volt a vezető és reménykedtem hogy talán most sikerül de most hogy ezeket elolvastam teljesen elment a kedvem , hogy ebben a hónapban sem fog sikerülni , azért köszönöm a válaszokat és nem gondoltam volna hogy ilyen baj van nálam mert akárhányszor vettek vért mindig az látszott hogy van pém és tüszőrepedésem is, meg most uhn is azt mondta a doki, de nagyon elkeseredtem....... hogy már 3 éve nem jön és nem tudják mi a bajom mert akárhányszor akármilyen vizsgálatot csinálnak mindig azt mondják jó az eredményeim... :-(((
2009. márc. 8. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Nem kell semmit 100%-ra venni, amiket itt írunk (előtted szóló)! Én is csak azért mertem "okoskodni", mert próbálkozás, kétségbeesések, becsapódottság után vagyok (vagyunk) sikerrel. Kicsit megsiettettem a folyamatot, ezért nem beszélhetek éves próbálkozásról. Nagyon sokat tanultam sok kudarc és rengeteg nemtörődöm orvos árán. Ha azt mondják nincs semmi bajod, általában a stressz okozhat nagy bajokat (gátlást). Először erre legyintettem, mert melyikünk nem stresszelne. Ez egy nagyon furcsa folyamat, egyes egyedül magamon értettem meg. A peteérés serkentésére megvan a gyógyszer az a sokszor emelgetett Clostilbegyt meghatározott időben adva (ez is eltérő lehet orvosa válogatja, nyilván az elméletük is megvan hozzá), majd az agyalapi mirigyre ható gyógyszer szükségeltetik (Bromocriptin), ami ezt a gátlást feloldja, engedje a tested a megtermékenyülés folyamatát. Ettől még nem lesz vastagabb a méhnyálkahártya. De ha megtörténik a megtermékenyülés, azonnal el lehet kezdeni szedni a progeszteron segítőt: Utrogestan pld. Mindezek a gyógyszerek gondos mérlegelés alapján íródnak fel, sok orvos azonnal hárítja. Nekem ez segített. AZONNAL.
2009. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm a válaszodat túl vagyok a clostyn nem segített tul vagy a bromon nem segített és utrogestant igaz még nem szedtem mert nem fogant még meg sajna semmi , de talán ebben a hónapban csak már nagyon el vagyok keseredve én vagyok az örök vesztes már 3 éve......

2009. márc. 11. 22:55
 6/6 A kérdező kommentje:

Ui:

A bromot nem prolaktin emelkedésre adják hanem csak ugy is szokták adni mert én tévesen szedtem azért szedtem csak 10 napig mert nem is kellett volna szedjem , most akkor nem értem ha nincs baj a prolaktinnal akkor is adnak bromot?

2009. márc. 11. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!