Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítsen! A tünetek...

Valaki segítsen! A tünetek terhességre utalhatnak?

Figyelt kérdés

Decemberben és januárban is próbálkoztunk a babán, nem görcsösen, csak nem védekeztünk egyszer sem, mindig a középidőben csináltuk 2naponta. Decemberben egy hirtelen jött éles fájdalmat éreztem a méhemnél. Sajnos februártól nem tudtunk, mivel azóta külföldön van a párom.

A próbálkozások óta mindig előjel nélkül megjön a havim, de kb. 1 héttel az időpont előtt, mint kellene. Ma is megjött pedig 16 -án kellett volna neki. Teljesen felborult a ciklusom a próbálkozások óta. Kb. 2 hete (esetleges terhesség 3 hónapjában) azt vettem magamon észre, hogy a pocakom meg a mellem folyamatosan meg van duzzadva, a derekam gyakran fáj, le akar szakadni, mindig a fáradság gyötör. Még januárban csinálta 2 tesztet, de negatív lett. Nem tudom most mit tegyek.


Lehetek mégis terhes, de miért nem mutatott a tesz semmit?

Lehet, hogy a terhesség az oka a mégis megjön, de sokkal korábban tünetnek?


Kérlek titeket, ha tudtok segítsetek!

Előre is köszönöm!


2009. márc. 7. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Elképzelhető, hogy babát vársz, csak januárban még nem mutatta ki a teszt. A helyedben csinálnék újra tesztet, és az eredménytől függetlenül elmennék mihamarabb nőgyógyászhoz.

A legjobbakat kívánom Neked!

2009. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár lehetsz terhes is. A kolléganőm 12 hetes és egy nőgyógyászati szűrővizsgálaton derült ki, nem tudott róla, pedig van már 3 gyereke, tehát nem kezdő. Itt olvastam én is, hogy van olyan, hogy a teszt nem mutatja ki, csak később (keress rá). Amiket leírtál, passzolhatnak a tünetek, menj el dokihoz, UH-n ha van baba, már bőven látszik! Én lehet, hogy nem bírnám ki és holnap vennék egy tesztet kíváncsiságból, hátha 2 csíkos.
2009. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!