Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után kinek mennyi...

Vetélés után kinek mennyi időre sikerült a babaproject?

Figyelt kérdés

Nekem az orvos 3-4 hónapot ajánlott de gondolom van olyan aki annyit nem várt és biztos olyan is aki fél évet.Ez mitől függ?

Tényleg könnyen teherbe lehet esni a kaparás után?


2011. ápr. 30. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 vetelesem volt, az utolso utan a kovetkezo honapban egybol terhes lettem...ikrekkel!

Par nap mulva lesznek 11 honaposak!

Es kulonben igaz, allitolag konnyebben lehet teherbe esni. Nekem az orvos mondta, hogy nem muszaj varni honapokat

2011. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem tegnapelőtt volt a műtét.8 hetes voltam,a baba kb.6 hetesen halt el.Én próbálok nagyon erős és bizakodó lenni a jövőt illetően.Van egy 4 éves kislányunk,35 éves vagyok,úgyhogy minél előbb szeretnénk kistestvért.Nekem 2 "rendes"menszeszt mondott a doki,aztán lehet próbálkozni.De persze előtte még a 6 hetes kontrollon megnézi,hogy minden rendben van-e.
2011. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem az első vetélésem 6 hetesen volt, 2 mensi türlemet mondott a doki. A második próbálkozós hónapban megfogant a kisfiunk, akit 19. hetes korában meg kellett szülnöm mert beteg volt. A doki most 4 hónap szünetet javasolt,de mi fél évet fogunk várni. Nyár végén újra megpróbáljuk.


Milyen szörnyű, hogy ennyien vagyunk akik elveszítik a babájukat... Nagyon sajnálom Lányok!!!! Kitartás!!!!

2011. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt! :(

Én 9 hetesen veszítettem el a Babát :(

Kivártuk a 3 javasolt hónapot. Előbb nem mertünk, mert féltem, hogy újra baj lesz :(

Az első próbálkozós hónapban fogant meg a Pici. Most már lassan 12 hetes :)

Sok sikert!

2011. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!