Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet nem rágörcsölni a...

Hogy lehet nem rágörcsölni a teherbeesésre, ha egyszer nagyon-nagyon szeretném?

Figyelt kérdés
Valószínűleg attól nem történik semmi, hogy másról se szólnak a napjaim június óta. De ahogy nem jön össze (egyébként a második babát terveznénk) hónapról-hónapra, annál elkeseredettebben és görcsösebben szeretném. Hogy lehet ezt lazábban venni?
2009. márc. 7. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én úgy vagyok vele, hogy sehogy sem lehet. vannak hetek, napok, amikor "kevésbé" agyalok, de alapvetően ezzel fekszem, ezzel kelek, napközben a netet bújom, a munkám sem érdekel nagyon. És ennek ellenére láss csodát! Tegnap pozitívat teszteltem. :-) Úgyhogy ténlyeg csak azt tudom mondani, h kitartás!
2009. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Hülyeség ez a görcsölés dolog, az ember vagy nagyon szeretné, vagy nem, vagy megtesz mindent vagy sem. Az, hogy a sejtek közt lezajlódjon a megtermékenyülés, nem az kell hogy görcsöljünk/ne görcsöljünk, hanem hogy sejtszinten minden rendben legyen. Én nem volt még úgy amióta babát szertnék, hogy amikor "végeztünk" ne arra gondoltam volna hogy na hátha most és mi van ha összejött és milyen szar ha nem jön össze. Ugyanakkor nekem nincsenek kiborulásaim minden hónapban amikor megjön, inkább amikor elmúlt akkor van hiszti.
2009. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyfajta megoldás lehet, ha keresel valami másik célkitűzést is az életben, ami "hajt", és alig várod már, hogy foglalkozhass vele. persze ez nem azt jelenti, hogy többet nem foglalkozol a babatémával, de legalább másra terelődik a figyelem és nyugodtabb tudsz maradni. Nálam bevált, én weboldal készítést kezdtem el tanulni, minden csínyját bínját, és így az idő is gyorsabban telt, és ráadásul hasznosan is. De lehet ez az elfoglaltság, mondjuk, lakás lakítgatás, átrendezés, vagy utazások, vagy kisebb kirándulások, pl. kiállításokra, koncertekre, rendezvényekre. ha már otthonról kimozdulsz a megszokott környezetedből az nagyon sokat segíthet. vagy tanulj valamit, nyelvet, vagy amit érdekel. A lényeg hogy célod legyen vele, ne csak a levegőbe csináld, legyen ami motivál a jövőt tekintve. van már egy-két oldalam a teherbeesésről, ha kíváncsi vagy írj priviben és megírom az oldalaim címét.

6 hetes kiamama

2009. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy lehet lazábbra venni, ha kicsit erőszakosabb vagy az orvosokkal szemben, akik "ej ráérünk arra még" legyintenek. Vizsgálatok: hormonod jól működik-e, de mivel a hormonszint is igen ingadozó, nem mindig reálisak a mért értékek. Kirívó esetben hasznos. Hőgörbe (a betartott mérési feltételekkel) nagyon fontos. Van-e peteérés? Tüsző megreped-e? Átjárhatóság. Progeszteron szint. Apa ondójának minősége. Hamar kiderül mi lehet veled. Hidd el! Ezeket ha végigjártad (lehet 1-2 hónap is, ha "ügyes" vagy), megnyugszol. Ha megtalálod a megfelelő orvost aki segít és körültekintően veszi a szándékod, a helyzeted és ellát tanácsokkal, akkor minden rendben lesz. A stressz (agyalapi mirigy helytelen működése) akár 10 évre is leblokkoltathat. Ezeken segíteni lehet gyógszeresen (kis áldozattal) természetesen ha a szervi okok kizártak. Ikrek is összejöhetnek. De még hogy...
2009. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet nem akarni és tudatosan abbahagyni a görcsölést, saját tapasztalatból mondom.

Nekünk akkor sikerült, mikor már nem is akartam próbálkozni, és mesterkurzust meg nyaralást kezdtem tervezni. Akkor már túl voltunk a vizsgálatokon, és elegem lett. Addig én sem hittem a nem-görcsölős tanácsokban, de ezt tényleg nem lehet tudatosan elérni. Legalábbis nekem nem sikerült.

2009. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!