Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem árt a gyogyszer ilyen...

Nem árt a gyogyszer ilyen esetben?

Figyelt kérdés

a 21. napi vérvételemen magas volt a prolaktinom , kaptam rá bromikriptint és az 5 napi vérvételen meg már jó volt az eredményem és akkor még nem szedtem a gyogyszert mert addigra nem jött még meg a 21. napi vérvétel mire megjött és elkezdtem szedni addigra meg még nem volt 5. napi eredméyn mire az is megjött kiderült hogy azon meg nem magas , tehát mikor levették a második vért abban nem volt magas az értékem pedig nem is szedtem még gyogyszert és utána kezdtem el szedni, remélem értiktek mire gondolok.

Van ebben a hónapban pém , nem árt többet a gyógyszert mint használ ha a második ereményem meg jó volt és lehet ezért nem reped meg a tüsző?

Vagy hülyeséget képzelek be magamnak?

Segítsetek légyszi.

Mert most vagyok a 17. napon lehet már elkéstem de csak hétfőm tudom megkérdezni a dokit.


2009. márc. 7. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ne szed!mig nem mondtad a dokinak!nem ettél valamelyik n vérvétel előtt?kkávé vagy cukor?
2009. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az első elött nem ittam kvt a második elött sem.
2009. márc. 7. 19:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerinted árt?
2009. márc. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!