Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény után 1 órával már...

Esemény után 1 órával már vettem be esemény utáni tablettát, akkor már nem lehetek terhes, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap véletlenül elment bennem a barátom. Egy ligetben csináltuk, közel volt a kórház. Egyből elmentem nőgyógyászhoz, aki írt fel gyógyszert. Az esemény után egy órával már be is vettem a tabit, ma reggel az első után 12 órával a másodikat. Ugye így már nem lehetek terhes? Minimális az esélye?
2009. márc. 7. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehetsz terhes.Nem hánytál a tabitól?
2009. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

De legközelebb azért védekezz, mert nem feltétlenül kell, hogy elmenjen benned, a terhességhez elég lehet az előváladékban található spermium is, és az esemény utáni bogyók sem egészségesek túl sűrűn...

De terhes nem lehetsz, erre van kitalálva ez a bogyó.

2009. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
persze hogy lehetsz terhes...arról hogy erre mennyi az esélyad olvasd el a "betegtájékoztatót" iszonyatosan kicsi,de láttunk már karón varjút...
2009. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Többet nem lesz védekezés nélkül szeretkezés!

Nem hánytam és semmi más mellékhatás nem jelentkezik.

2009. márc. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!