Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállt nektek az LH teszt?...

Bevállt nektek az LH teszt? Jókor mutatta a peteérést? És jóstesztként is bevált?

Figyelt kérdés

Biztosan sokan használtok LH tesztet,véleményket,tanácsokat szeretnék,én most kezdtem el,11 napon vagyok tegnap negativ lett.2 naponta teszteljek???

Hőmérőzöm magam,de jobb a teszt?

Jóstesztként ki használta és hogyan?Bevált?Köszönöm a válaszotokat.


2009. márc. 6. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a fiam előtt is használtam, de semmit se ért, meg most is megpróbálkoztam vele, típustól függően vagy sokszor hamisan erős csíkot mutatott holott nem volt peteérés, egy másik típus meg egész ciklus során negatív volt:/

De más biztos sikeresebb vele. Szerintem nem kell készpénznek venni, nekem teljesen negatív tesztek mellett van most 7 hetes baba a pocimban:)

Sok sikert neked!!

2009. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gratulálok,és köszönöm
2009. márc. 6. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha a ciklusodról vezetsz minden adatot,hő,méhszáj,stb.Jó infókat találsz itt:www.babatervezok.otthona.net
2009. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,csak nekem pé kor nincs nyákom nyullós,és igy nagyon nehéz,sőt nem is érzem a pé emet:-(
2009. márc. 6. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bevállt,11hónapig próbálkoztunk(hőmérő,mikroszkóp),de semmi.Aztán elkezdtük használni a ovu-tesztet és a második hónapban terhes is lettem és már 6hónapos a kisfiunk:)

6hós baba anyuja

2009. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A krémes nyák is jó ,pé-kor a mennyisége nő meg.A pé-t én sem érzem.Figyeld a méhszáj állapotát.Pé-kor magasan van(nehezen elérhető) puha,teljesen nyitott.
2009. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. márc. 6. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!