Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hónapig nem jött meg...

Két hónapig nem jött meg (gondolom hogy ciszta) vagy terhes lehetek? De ha ciszta van a dologban lehet olyan hogy nem jön meg több hónapig?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 07:33
 1/5 A kérdező kommentje:
meg nem is jött még meg
2009. márc. 6. 07:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elő szokott fordulni, hogy kétszer ehymás után ugyanazon az oldalon van peteérésed (amit ugy az ember azért nem szokott tudni) akkor igen. A ciszta - azon az oldalon ahol van, ott akadályozhatja. A két hónap azért gyanús, mindenképp nézesd meg, csinálj tesztet.
2009. márc. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem érzem azt a fájdalmat mint amikor cisztám volt
2009. márc. 6. 07:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Már rég el kellett volna menned nődokihoz. Ha terhes vagy akkor azért ha meg cisztád van akkor azért!

Ne habozz, menj el minél előbb. Ő 100% hogy jobban tud segíteni neked mint mi akik csak így látatlanba írogatunk.

2009. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor Closyt szedtem mindíg csak a bal oldalon volt érett tüszőm,előtte kb 4 évvel volt,hogy 2 hetet késett 3 neg. teszttel mentem dokihoz és akkor a jobb oldalon volt cisztám,pedig semmit nem éreztem.
2009. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!