Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek késett több napot a...

Akiknek késett több napot a vérzése, azoknak volt mensis érzésük mint máskor is, vagy az is később jelentkezett arányban ahogyan a vérzés is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rendszertelenek a ciklusaim, van hogy 1-2 nappal előbb jön, van hogy pár napot, netán egy hetet késik. Van olyan hogy napokkal előtte van menzis érzésem, de olyan is, hogy meg se érzem mikor megjön, se mellfeszülés, se hasfájás, fejfájás se semmi! (pl 1 hetes késésnél) olyankor tiszta frászban vagyok nem e estem teherbe (elvileg szedek gyógyszert, de....)

Szóval nekem tök változó... De azért általánosságban később jelentkezik a késéssel arányosan...

2009. márc. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!