Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet rózsaszín folyás mensi...

Lehet rózsaszín folyás mensi előjele?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig barnáztam előtte, most meg minimális rózsaszín folyás van, ha törlöm. Babát szeretnénk, csütörtökre nem vártam, ma reggeli tesztem negatív. Hasam görcsöl, mellem fáj, mintha megjönne. Szerintetek?
2011. ápr. 23. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy most ágyazódott be a baba! :o) Várj még egy két napot és utána tesztelj! Lehet, hogy később volt peteérésed és ezért tolódik ki!

Szorítok és majd írd, meg az eredményt!

2011. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A múlt hónapban én is azt hittem, hogy beágyazódás...de sajnos megjött ugyanúgy, csak előtte 3 napig rózsaszín folyásom volt...egyébként én nem szoktam barnázni előtte..
2011. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos megjött, ilyen rózsaszín folyás még sosem volt előtte. Úgy látszik, mindig tudunk valami újat produkálni. Itt a következő ciklus, hátha most szerencsém lesz.
2011. ápr. 24. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!