Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 napja késik, és negatív...

Ha 5 napja késik, és negatív egy nagyon érzékeny (10) teszt, akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
Anno mensi előtt kimutatta ugyanez a teszt!
2009. márc. 4. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos,ha 28 napos ciklusaid vannak, akkor nincs sok sansza a dolognak.
2009. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, masodik babas vagy?? Nekem 4 napja kesik, delutan csinaltam ma egy negativat :(( Azert megprobalom holnap meg egy reggelivel. Neked van vmi "tuneted"?
2009. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok,nekem 2 napja késik,csináltam ma du.tesztet,de negativ lett.Nekem 30-31 napos ciklusaim vannak.2-3 nap múlva újra tesztelek,mert nagyon fájnak ill.nehezek a melleim.Nekem ilyen tüneteim vannak.Remélem pozitiv lessz mindannyiunknak!
2009. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első baba lenne...

Tüneteim: szárazság, nehéz, fájó mellek, szédülés, két hete állandó megjön érzés, enyhe görcsök

Drukkolok mindannyiunknak!

2009. márc. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!