Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsíkos a tesztem? Vagy...

Szellemcsíkos a tesztem? Vagy mi ez? Szórakozik az agyam és a szemem?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 13 vagy 11 dpo-n. Holnap valószínüleg már nem jön meg mert a hőm magasan van. Szóval inkább 11 dpo-n vagyok. Ma délután csináltam egy medilab tesztet. Nem dobtam ki. És most már határozottan állíthatom hogy van rózsaszínes második csík is(sztem szellemcsík). Ha fényforrás alá teszem ha nem teszem fény felé, ha a kezem mögé teszem, ha háttal állok a fénynek, szóval mindenhogy látszik. Vagy csak az agyam játszik már velem?

Hétfőn is csináltam másik medilabot az totál fehér volt és ki is dobtam, most nem tudom milyen meggondolásból nem csaptam a kukába.

Szerintetek?


2009. márc. 4. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát most kétfélét mondok, mind a kettő saját tapasztalat:

1. Medilab engem már becsapott, mutatta a pozítivat, baba persze sehol...

2. Kétszer voltam terhes, mindkét alkalommal később lett pozitiv a teszt. Ha mindenhogy látod, ahogy leírtad, akkor nem szellemcsík.


Egyszer olvastam egy teszt használatiján, hogy azért lehet időn túl pozitiv a teszt, mert némelyik megtartja a reagáló képességét akár további 5-10 percig. Ezért lehet később eredmény.


A 14-ik dpo-n tesztelj újra szerintem!

Nagyon drukkolok!

Én most ott tartok, hogy egy délutáni 10-es pozitiv, másnap reggeli Clearblue negatív...

2009. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok Neked..:)

Én nem bízom benne, de gondoltam megkérdezem.

2009. márc. 4. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Bízzál!!! Nem szabad elveszteni a reményt!

Én is ehhez tartom magam! A két terhességem vetéléssel végződtek, úgyhogy tudom, mit beszélek.

Várd őt, jönni fog!

2009. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom. Jó, hogy ennyire nem adjátok fel.

Minél előbbi babásodást Neked és nagyon jó egészséget Nektek.

2009. márc. 4. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Írd majd meg, ha újra teszteltél!

2009. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt azért ne feledd el, hogy 7-8 perc múlva már hamis eredményt mutathat a teszt!Szóval nem írtad mennyi idő múlva nézted meg újra...Ha pár percen belül mutatta az eredményt, akkor valószínűleg nem csap be :) Remélem így van :)
2009. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!