Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, hogy egyszerűen...

Mitől van az, hogy egyszerűen nem emelkedik a hőm? Peteérésem biztos van, mert ovuteszt kimutatja. Nincs tüszőrepedésem? Mivel lehetne stimulálni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen az lehet hogy nem reped meg. Van olyan hogy tüszőrepesztő inekció, de azt a doki írja fel. Természetes módszert sajnos nem tudok.
2009. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:(
2009. márc. 4. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Jól mondod, a peteérést mutatja az ovu teszt. A hő emelkedése igazolja azt, hogy a megérett pete kiszabadult a tüszőből (tüszőrepedés). Ha nem emelkedik a hőd, akkor sajnos a tüszőrepedés marad el.

Szerintem ehhez már orvos kéne, aki követi UH-val a peteérést, és ha elég érett a pete, akkor ad egy tüszőrepesztő injekciót, ami biztos megrepeszti a tüszőt.

Sok sikert a továbbiakban!

2009. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi en nem valaszolo vagyok, engem is erdekelne, mert hasonlo cipobe jarok. Nekem is a ciklus elso napjatol majdhogy alig valtozik a hom, es mar elvileg tulvagyok a peteeresen.Remelem kapsz valaszt is...
2009. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14. napon volt a pém, ma vagyok a 18. napon, és a hőm 36.2 reggel
2009. márc. 4. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:

2-ik válaszoló vagyok.

Valamit még hozzáfűznék, mert látom, mást is érint.


Azért vigyázzatok ezzel hő dologgal, mert nagyon csalóka lehet...

Mindig ugyanabban az időben mérni, ugyanannyi ideig stb, azért elég nehéz.

Inkább dokihoz forduljatok, mert adhat fals eredményt is a hő.

Nekem például volt olyan hónapom, hogy gyönyörűen látszott a tüszőrepedés napja, megemelkedett a hőm, fenn is maradt stb. Közben meg az UH szerint egyáltalán nem volt érett petém, tehát nem lehetett tüszőrpedésem sem...végig követték, tuti így volt.

Úgyhogy inkább a dokiban bízzatok, ne a hőmérőben!

Drukkolok nektek!

2009. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!