Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 14. napon 17mm vezető...

A 14. napon 17mm vezető tüszőm vana többi 2 kisebb azaz ma van de nekem általában a 15. napon szokott pém lenni megnő holnapig annyira hogy meg tudjon repedni vagy ez a méret elég a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

Annyira tanácstalan vagyok kérlek segítsetek, 2,5 éve várunk a kis csodára és együtt voltunk ma tegnap és tegnapelött is.

Megtettünk már mindent vagy holnap is legyünk együtt meg holnapután meg azután még egy nap???????

Kérlek segítsetek nem tudom mit tehetnék még ,és annyir akétségbe vagyok esve már pánikolok mert tavaly novemberben a 12. napon csak 1db 8 mm tüszőm volt és most tudom hogy tuti van pém és annyira boldog vagyok hogy van mert nem szedtem semmi gyogyót csak teáztam. :-D

Nem szeretnénk lemaradni róla...


2009. márc. 4. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Minden rendben! Persze hogy meg tud nőni, de ha nem holnap akkor megreped holnapután. legyetek együtt amikor csak tudtok. Egyébként kb 5nap esélyes, pé előtt akár 3 nap is, pé napja és a pé után 1 nap. úgyhogy jókor voltatok együtt és folytassátok! Milyen teát ittál? Ovu tsztet nem használsz?
2009. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Nem használok ovu tesztet mert tavaly használtam 3 hónapig mind végig negatív volt mind az 5 nap.

És köszike megpróbálok nem izgulni.

Amúgy cickafarkmeg málnalevél teát ittam de nem rendszeresen a 14. napig a múlt hónapban és ebben a hónapban de nem mindennap hanem mikor eszembe jutott kb egy héten 3-4 szer és a 14. nap után mensiig a palástfüvet ittam de azt rendszeresen a múlt hónapban ebben a hónapban majd most fogom inni , meg szedtem az e vitamint napi 200mg és folsavat napi 6mg ot.

Még egy szer köszönöm neked a nyugtatást aranyos vagy.

Nem kicsi a tüszőm ezzel teherbe lehet esni??????????

2009. márc. 4. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!