Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törént már olyan veletek,...

Törént már olyan veletek, hogy két napja késett a mensitek és negativot teszteltetek aznap, később pedig pozitiv lett pár nap múlva a teszt? Ha igen hány nappal később teszteltetek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,mert még akkor lehet alacsonyabb a HCG szint.Tesztelj egyet a reggeli vizeletből pár nap múlva!Ird meg,milyen eredmény lett!Szoritok neked!:)
2009. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hetet is késett már mikor csináltam a tesztet és még negatív volt!!

Egy pár nappal később csináltam 10es érzékenységűvel akkor már egész halvány volt, később UH alapján is kiderült, hogy késői fogamzásom volt, szóval 12.re nem vártam a mensit, de a babóca 10-e körül sikerült, szóval abszolut nem a ciklus közepén:)

2009. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!