Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 41. napon vagyok. Két teszt...

41. napon vagyok. Két teszt is negatív lett. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Január 28. és február 1. között voltunk együtt a párommal. A ciklusom 30-32 napos. Nem szokott soha ennyit késni. De a tesztek alapján nem vagyok babás sajnos.Lehet még pozitív?
2009. márc. 4. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz, az UH megmutatja van-e pocaklakód!
2009. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak én az 50. napon tartok. Semmi menszi, és a tesztek is negatívak. Utoljára mondjuk a 38. napon teszteltem. Pénteken megyek dokihoz, mert szerintem ez nem normális.
2009. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
petefészek ciszta gyanú?
2009. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Cisztáról nem tudok...még sosem volt szerencsére. Mik a tünetei,mit kéne éreznem?
2009. márc. 4. 15:17
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!

2. válaszadó! Pénteken megírod,hogy mi volt uh-on? Nagyon kíváncsi vagyok! Szorítok,hogy minden rendben legyen!

2009. márc. 4. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy vagyok.Bár nekem holnap lesz az 50. napom peteérés után egy héttel kezdtem érezni hasgörcsöket és azóta sem jött meg csak fehér folyásom van.Tesztek negativak ciszta és fertőzés nincs voltam dokinál még februárban de holnap megyek vissza.A hugom első babáját csak 4 hónapossan vette észre a doki mert bármennyi tesztet csinált mind negativ volt.Igy lehet terhesség a dologban még szerintem.Szurkolok neked.
2009. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is Neked. Majd írd meg,mi volt a dokinál!
2009. márc. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!