Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki ért a ciklus...

Valaki aki ért a ciklus müködéséhez válaszolna?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni,hogy ha a doki a ciklus 11 napján látott 21,5mmm-es tüszöt, ma vagyok a 29. ciklus napon a tesztem negatív, a hőm 37,1 miért nem jött még a menzeszem. - ha igaz hogy peteérés után 14 napra meg kell jönnie . Köszi a válaszokat előre is./és még annyit, hogy a ciklu 16 és 27. napján rózsaszíneztem, ha ez jelent valamit/
2011. ápr. 18. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy ilyenkor még kimutatja! Nyugi!

Máshogy termeli a hcg-t az emberek szervezete. Nekem pl. mensi előtt kimutatta, barátnőmnek meg késés után 5. napon!

Tudom, hogy nehét, de várj még egy kicsit!

Ja és nekem pl. 16 napra jött meg eddig a mensim a peteérés után!

2011. ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi hogy válaszoltál
2011. ápr. 18. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy. Nekem pl. csak a 17. ciklusnapon lett pozitív a tesztem, előtte full negatív volt. És mivel teszteltél? Reggeli vizeletből?
2011. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem 17. ciklusnap, hanem 17. dpo:D

Általában 26 naposak a ciklusaim, vagyis 5 napja késett, mire pozitív lett a teszt:)

2011. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
patikai tesztel teszteltem, reggelibol. nagyon reménykedem, szerintem a holnapi höm majd többet mutat, ha magasan marad ad egy kis reményt
2011. ápr. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!