Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Chris1910 kérdése:

Mennyi esély van rá, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Szóval lefeküdtem barátommal védekeztünk óvszerrel, el is élvezett.

Aztán kb. 10 perc múlva újra elkezdtük és amikor felhúzta az új óvszert elképzelhető, hogy hozzá ért a külső oldala és rákerülhetett sperma?

Erre mennyi esély van?


2011. ápr. 17. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Ugyan már, minek aggódsz? Sokan évekig próbálkoznak rendesen szeretkeznek, próbálkoznak, ahogyan kell, amikor kell, gyertyaállás meg minden, pont te esnél egy ennyitől teherbe!

Szerintem nem kell izgulni, nem leszel terhes ennyitől!

Bár ha abból indulok ki, hogy azoknak sikerül akik nem is akarják, akkor biztosan neked is összejött.

2011. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha gyakorlott használó, szinte semmi...
2011. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De maradhatott rajta sperma? Félek, hogy vhogy átkerült a gumira. Remélem nem lesz gond...:/
2011. ápr. 17. 09:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha jól tudom, a gumi olyan anyaggal van bevonva, ami spermaölő. de ebben nem vagyok biztos. különben egyikőtök lúgos másikotok pedig savas bázisú és elpusztul sok sperma ezért. de ezt is csak hallottam. levegőn pedig másodpercek alatt elpusztulnak. hőhatására is. sok mindentől elpusztulhatnak. nem vagy terhes, de vegyél egy tesztet, ha nem vagy biztos a dologban.
2011. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, így nem lehetsz terhes :)
2011. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Biztos? :/
2011. ápr. 17. 20:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esély ráh terhes maradtál, ne aggódj...
2011. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jol értem meg se mosta mielött uj gumit húzott??higiénia nulla??igy bármi előfordulhat.
2011. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes, nyugidj meg, biztos!
2011. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*nyugodj
2011. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!