Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején, mesni előtt...

Terhesség elején, mesni előtt hogyan fájt a melletek? Miben volt más? Nekem csak az oldala szokott fájni, de most elöl is szúr ha hozzáérek.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
mensi előtt az egész nagyon szokott fájni.terhességnél nem fájt.ez volt fura
2011. ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen ugyan úgy fájt mint szokott.


18 hetes km

2011. ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is oldalt szokott fájni, amikor terhes lettem fájt, és bizsergett az egész.

Meg nem tudtam hason audni, annyira fájt éjjel.

Ami még más volt, hogy nekem mensi előtt mindig van folyásom, akkor száraz voltam.

De ezek igazából csak utólag tűntek fel.

2011. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam terhes sajnos, csak szeretnék az lenni.

Nekem mindig másféleképpen fáj a mellem mensi előtt. Van, hogy ovuláció óta már fáj nagyon, van úgy, hogy csak mensi előtt 1 héttel kezdődik el, van hogy két oldalt, van, hogy az egész...stb. és az eredmény mindig: MENSI

Folyásom volt már vizes, volt már száraz, volt már toj.fehérjeszerű nyúlós is, volt már kocsonyaszerű nyúlós is, volt, amikor pecsételtem, volt amikor meg nem....szóval az minden létező variáció megvolt már és a végeredmény: MENSI


Szóval ebből következtetve, én nem fogok rájönni az esedékes mensi előtt arra, ha valamilyen csoda folytán végre teherbeesek ezek alapján.

Nálam csak akkor fog szerintem kiderülni, ha majd tesztelek egy pozitívat és/vagy a doki UH alapján megállapítja, hogy IGEN, TÉNYLEG TERHES VAGYOK.


Kiváncsi vagyok, hány hónapot/évet kell még várnom hogy ez bekövetkezzen, ha egyáltalán be fog következni...

2011. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!