Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan hogy három hónapos...

Lehet olyan hogy három hónapos terhességet nem mutatja ki a Lilly teszt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
legfeljebb akkor, ha a teszt túl régi, minőségileg rossz. De három hónaposan már annyi hormont kell termelj, hogy a legócskább is ki kell, hogy mutassa.
2009. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hónaposan már tuti kimutatná, olyan nincs hogy nem!
2009. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
háát 2011 van ráírva dátumként :)Én látom a teszten a control vonalat erősen. A másikat csak akkor ha fény felé fordítom, de az nem rózsaszín hanem egy hajszál vékony fehér vonal. Szerintem az a terhességi csíknak a helye(mármint azt jelöli, hol kellene beszineződnie). Vagy nem? Lehet ez pozitív?
2009. márc. 2. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
csinálj egy másik tesztet. lehet hogy rossz a teszt, attól függetlenül hogy milyen lejárati dátum van rá irva (pl fényt kapott). De 3 hónapos terhességet már biztos hogy ki kell mutatnia.
2009. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csináltam már többet is...hol volt halvány csík hol nem. Csináltam másikat is...ott nem volt. Nem értem :D Meg nem rózsaszín, csak olyan átlátszó, halvány vonal :D Fura...
2009. márc. 2. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a dokihoz! Még nem voltál??????????
2009. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ! Nem is nagyon gyanakodtam, mert védekeztünk! És azóta eddig minden hónapban rendesen 28 napra volt mensim is. Igaz 3 napnál nem tartott tovább, de az első nap egész élénk piros volt. Nem is éreztem semmit. Most viszont szédülök már egy hete..olyan fura érzés...Melleim is normálisan megduzzadtak mensi előtt, aztán nem fájtak mikor elmúlt...Ezek alapján én nem gondoltam terhességre...viszont elmegyek akkor dokihoz...
2009. márc. 2. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
De akkor miből gondolod hogy terhes vagy? pláne hogy 3 hónapos? Mert az is lehet hogy tényleg terhes vagy de csak mondjuk 2 hete és azt meg nem biztos hogy kimutatja!
2009. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező,

Mi lett veled? Terhesség? Fontos lenne, mert nekem is hasonló eredmények jöttek ki lily-vel, 3 szor is:(, de mensi sehol. Igaz még csak 4 napot késik.

2009. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!