Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez így normális, hogy missed...

Ez így normális, hogy missed ab. után pontosan 28napra jött meg, de csak gyengén volt meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, mert lehet, hogy még nem épült fel teljesen a méhnyálkahártya, de az nagyon jó, hogy ilyen szép szabályosan jött meg!
2009. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Én is meglepődtem,mert eddig 25naposak voltak a ciklusaim.
2009. márc. 2. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális.Nekm is gyengébb volt a következő mensim amikor elvetéltem. Nyugi! :)
2009. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 28 napra jött meg, és sokkal kevesebb lett. Viszont ez hónapokig tartott, bár a doki szerint ez normális, engem aggasztott a dolog. A végén már alig volt másfél-két napos, meg utána 1-2 nap barnázás. Azóta volt egy műtétem és úgy néz ki, hogy most ezután megint helyreállt. Mikor megemlítettem a dokinak, hogy én nagyon kevésnek találom azt mondta nincs ezzel semmi gond, miért akarok én sokáig vérezni? Hát nem tudom nekem azért megnyugtatóbb ha legalább 3 napig tart.
2009. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!