Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szereztem tesztet, de elveszet...

Szereztem tesztet, de elveszett a doboza.1 órával a teszt elött cigi, ivás lehetséges?

Figyelt kérdés
már két mensim is kimaradt és szeretnék tesztelni.kérlek írjatok
2009. márc. 2. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem befolyásolják a teszt eredményét.A reggeli első vizeletből jobb tesztelni.Ha szted terhes vagy a cigit,alkoholt felejtsd el!
2009. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! persze hogy lehet! nem szabály az hogy étgyomorra legyél. A cigi meg aztán pláne nem befolyásolja az eredményt,csak a babának nem tesz jót! nyugodtan megcsinálhatod most is. Igaz hogy a reggeli első vizelet a legjobb,de ha már 2 menszi kimaradt akkor most is kimutatja már a teszt! hajrá várom az eredményt.
2009. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajna negatív lett a teszt.lehetek még attól terhes?vagy csináljak reggel is?
2009. márc. 2. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy sajna negatív lett.

Gyereket szeretnél és még a teszt előtt is cigizni és inni akarsz?

2009. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már 2 mensi kimaradt,ki kéne mutatnia...Nekem a késést követő 6. napon kimutatta,és én is d.u-n teszteltem.Mindenképp menj dokihoz,ha terhesség miatt késik azért,ha másmiatt azért.
2009. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem alkoholrra gondoltam az ivás alatt.köszönöm a válaszokat
2009. márc. 2. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

menj dokihoz, mert lehet, hoy nem még, hanem már nem mutatja a teszt az eredményeket, ugyanis a HCG csak az első 12 hltben termelődik- de ennek viszonylag kicsi a valószínűsége, mert már gömbölyödni kéne a pocakodnak!

valószínűleg nem vagy terhes, de ha gyereket szeretnél, akkor az nem normális, hogy kimaradnak a mensik, mert akkor nincs petesejted, ami érik, vagyis nincs minek megetermékynülni, vagyis nem lesz baba!

2009. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is "tünetmentes" voltam végig-hányás,ilyesmire gondolok,a hasam is csak a 20. ét után kezdett gömbölyödni,úgyhogy irány a doki!:D
2009. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!