Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most teszteltem negatívat. De...

Most teszteltem negatívat. De azt sem tudom hányadik napon lehetek. Vagy 11 vagy 6 dpo-n. Korán teszteltem? Egyáltalán mikorra ne várjam? Légyszi nagyon magam alatt vagyok?

Figyelt kérdés

A 10. napomon kezdődött a tojcsis nyákom másnap a hőm fel is ugrott.(Be is húzta a rendszer). Minden együtt volt a peteréshez a szokásos tünetek minden. Szombaton volt a legjobb minőségű nyákom. Majd még a 15. napon jelöltem egyszer, de az korán reggel észleltem és mivel a párommal együtt voltunk lehet hogy nem azt láttam. De a hőm ott is felugrott.(át is tette ide az ovumat a rendszer) A 15. nap óta a tüneteim( mellbimbó égés, hámlás, néha kifehéredik a bimbóm teteje, mensi szerű görcsök, 17-18. napon volt egy napig olyan érzésem, mint tüszőrepedés előtt. Fájt az a petefészkem ahol a peteérésem volt ebben a hónapban.

Nekem a mellem nagyon furcsa. Sose fájt ennyire. Lázasnak érzem őket, nyomásra nem fájnak csak a bimbót irritálja a ruha ha hozzáér.

Korán teszteltem? Egyáltalán mikorr avárjam a mensit? Mindig a 12-13 napon volt peteérésem. Félek hogy a teák későbbre tették?


Légyszi adjatok tanácsot. Még nem voltak ilyen tüneteim. 14 hónapja próbálkozunk.


[link]


2009. márc. 2. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy a teák miatt később volt peteérésed mint szokott! Szerintem akkor fog megjönni, mint ahogy szokott, a tea miatt talán 1-2 napot késhet!
2009. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik napra nem várod és hány naposak a ciklusaid?
2009. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
26 naposak a ciklusaim. És az első hőugrás után most csütörtökre nem várnám. De igazából már nem tudom.:( Most ittam először a cickafarkat, de arról azt hallottam hogy inkább lerövidíti mint hosszabbítja a ciklust. A 10. nap nekem bele is fért volna. Utána az ovu fájdalom minden elmúlt.
2009. márc. 2. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korán teszteltél,próbáld meg szerda vagy csütörtök reggel.A teákat pedig hanyagold!
2009. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2009. márc. 2. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!