Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után mikor...

Pozitív teszt után mikor érdemes dokihoz menni, hogy megerősítse a terhességet?

Figyelt kérdés
Mikor a fiammal lettem terhes, később teszteltem, a 6. héten mentem dokihoz, és már volt szívhang. Most viszont még csak 5 hetes lennék a rendelés időpontjában. Az nem korai még?
2011. ápr. 13. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Várj méh minimum 1 hetet , csak idegesítenéd magad amiatt, hogy még nincs szívhang... és így is úgy is vissza kellene menned a jövő héten!
2011. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen fogok menni, mert parázós vagyok. Biztos akarok benne lenni hogy jó helyen van-e beágyazódva. (nem méhenkívüli-e?) Aztán két hét múlva a szívhang miatt.
2011. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz a 6ik héten menni!
2011. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De a méhen kívülinek vannak tünetei, nem? Én úgy tudom, hogy erős görcsökkel jár...
2011. ápr. 13. 12:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Erős görcsökkel nem már akkor jár, amikor nőni kezd a pici és feszít. Én is a 6. héten mennék vizsgálatra.
2011. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sumergo ***** válasza:
3 méhenkívülim volt, nem görcsöltem, csak a derekam fájt picit. Azt hittem az elsőnél, hogy a terhesség miatt fáj a derekam. A másik két alkalommal már tudtam, hogy baj van, mikor mentem orvoshoz. De nem fájt, és nem véreztem egyikkel sem!! Utolsónál kivették mindkét petevezetékemet.:-((
2011. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a 6.-ik héten azt mondta doki, hogy még korán vagyok, még nem tudja rendesen kitapintani, menjek vissza két hét múlva! Akkor állapítottak meg 8 hét 5 napot, de akkor már tutira! Szerintem még korán vagy!
2011. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

6.-ik héten hüvelyi ultrahanggal elvileg pulzálást lát, arra írja, hogy életjelenség. Előtte nem érdemes menni.

Én csak azt nem értem, hogy az utolsó hozzászólót miért nem ultrahanggal vizsgálta a doki???

Mit akar tapogatni egy ilyen korai terhességen???

2011. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert a hüvelyi ultrahang ilyenkor vetélést is okozhat! Azért nem küldött akkor még ultrahangra! (válasz utolsó kérdésre)
2011. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Manka68 ***** válasza:

Szia kedves utolsó!

A hüvelyi ultrahang nem okoz vetélést, ugyanúgy, ahogy a másik sem. :-)

2011. ápr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!