Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még ebből baba, vagy...

Lehet még ebből baba, vagy hormonzavarom van? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak pár dolgot említenék röviden, mert nem akarok regényt írni:

Néhány napja hányingerem van, de nem folyamatosan, de mindig előjön. A ciklusomba sokszor előfordult jelentéktelen mennyiségű kis maszatolás (a görbémen vérfoltként jelenítettem meg, de ezek nagyon minimálisak).

Tegnap reggel volt egy nagyon erős megjön érzésem nagyon görcsöltem, de nem jött meg, csak mintha szivárogna a barnás vér, nem folyik egyáltalán, még wc papíron se látszik. Péntekre nem várnám a mensimet. Ha nem baba, akkor milyen hormonális bajom lehet ezek alapján? Mert túl sok a furcsa tünet, nem értem a kis maszatok okát és az émelygést sem, hogy miért van. Előfordul néha hogy émelygés közben büfögök is párszor.

[link]


2011. ápr. 13. 08:44
 1/1 A kérdező kommentje:
És ez a barnás maszat nem mindig van, mert van amikor meg teljesen száraz vagyok, tehát nem folyamatos, csak olykor jön elő.
2011. ápr. 13. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!