Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam orvosnál, szerdára...

Ma voltam orvosnál, szerdára nem vártam nem is jött meg! Két tesztem is pozitív, de azt mondta hogy nem lát semmit! Csak megvastagodott nyálkahártyát! Lehet nem is vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még korai lenne, hogy bármit is lásson, általában az 5-6.héten tudnak valami biztosat mondani az orvosok! ;)
2009. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, terhes vagy! Gratulálok! A doki esetleg 2 hét múlva fog látni valamit. Addig is vigyázz magadra, ne emelgess nehezet, szedd a folsavat, vagy valami terhesvitamint.
2009. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
irtuk neked hogy nem valószínű hogy fogja látni, korán mentél. Te dolgozol nehéz fizikai melóban nem?
2009. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen én!Kiirattam magam náthával!:)
2009. márc. 2. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratula. :) Döbbenet azért, hogy elhajtják a kismamákat, hogy nincs ott semmi, holott ilyenkor még nem is kell semminek látszódnia. Mit mondott a doki?
2009. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát hogy még nem lát semmit de lehet hogy van!Ennyit 2hét múlva kontroll!
2009. márc. 2. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!