Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nappali hőm 37 alatt...

Ha a nappali hőm 37 alatt van, akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy reggel kellene mérni, de ma csak azért mértem meg, mert azt hittem hőemelkedésem van! Nem volt, viszont a digitális hőmérő mutatott, 36,9-36,8-36,7! Bár lehet,hogy megkergült, mert szájban mértem és direkt figyeltem, először ugráltak az értékek, lement 34,6-ra, aztán felment!

De a lényeg,hogy ha babás lennék, akkor a nappali hőmérsékletem is magas lenne ugye?


2011. ápr. 12. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


1. A nappali hő nem számít, csak az ébredés utáni (reggeli) hő.

2. Nekem pl 36,8 a hőm terhesen... nem kell 37 fölött lennie... aki mást mond, hülyeségeket beszél!


18 hetes km

2011. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3., 4. terhességemnél mértem én is, egyik babával se ment 37 fölé. Igaz csak addig a napig mértem, amig poz. nem lett a teszt, utána már nem méregettem. A nem várt napján reggel mértem, 36,8 volt mindkét alkalommal, aznap poz. is lett a teszt. Sok sikert!
2011. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!