Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 49. napon már bármilyen...

49. napon már bármilyen tesztel tesztelhetek, tuti eredményt kapok?

Figyelt kérdés
32. napon (nemvárt környéke) volt egy kis barnázás, de semmi rendes vér. Azóta se. 2 teszt negatív, egy a 32. (lilly), egy pedig a 36. napon (easy prag). Szedtem egy 20 napig kb januárban hormongyógyszert, hogy ha baba van, akkor segítsen, azt mondta a doki, ha abbahagyom és nem jön meg, baba. Nem jött meg. Akkor most mi van??????
2009. márc. 2. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

tesztelj!

Most már bármelyik kimutatja!

drukkolok! Írd meg, légyszi! ;)

2009. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia! és ma vagy a 49 napon?

akkor szerintem tesztezz egyet, lehet már mutat valamit! ( nem mindenkinek egyformán olyan magas a HCG szinteje! neked lehet ezért nem mutatott eddig semmit a teszt! (van akinek már nem várt előtt 5 nappal is pozi a tesztje, neki bizos magasabb a HCG-je, vagy nagyon érzékeny tesztet használt!

ha pedig a doki szerint a baba miatt nem fog megjönni akkor nagy valószinüséggel baba van a pocakban! :)

Ha viszont most is negativ a teszt, akkor szerintem hivd fel a dokidat és kérdezd meg! vagy pedig keresd fel személyesen!

sok sikert neked! És kétcsikos tesztelést kívánok!

2009. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!