Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy babát várok? Ha...

Lehet, hogy babát várok? Ha igen, miért nem mutatta ki a teszt?

Figyelt kérdés
10. napja késik a menstruációm (ennyit sosem szokott). A 9. napon teszteltem,de az negatív lett. Az utóbbi 1-1,5 hétben hányingerem van és folyton álmos vagyok. 4 hete (külföldön dolgozik) voltam együtt a párommal,de gumival (elvileg ép volt) védekeztünk.
2009. márc. 1. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
azért nem mutatta a teszt, mert nem vagy terhes, nem lehetsz ezekkel a feltételekkel, a késés lehet stressztől, vagy hormonális problémáktól, ha huzamosabb ideig nem jön meg, vagy kimaradozik, menj orvoshoz!
2009. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vélt fogamzástól számított kb. két hét múlva már mutathat valamit a teszt. Ennek alapján nem valószínű, hogy terhes vagy.
2009. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

én javasolnám, hogy ismételd meg a tesztet a biztonság kedvéért! nekem most körülbelül 60! napig késett a menstruációm és természetesen a létező összes terhességi tünetet produkáltam. rettentően fáradt voltam, a pocimat is nagyobbnak láttam, hányinger, émelygés, mellérzékenység stb. Voltak olyan pillanatok amikor már szinte biztosra vettem, hogy terhes vagyok. Aztán most pénteken teljesen váratlanul megjött. (2 negatív teszt és egy UH után ami szintén azt támasztotta alá, hogy nem vagyok terhes) Ha egy nő sokat foglalkozik a teherbeesés gondolatával és folyamatosan figyeli a testének működését vagy éppen a változásait az agy hihetetlen dolgokat képes elhitetni vele!

De ettől függetlenül ha szeretnél kisbabát akkor drukkolok, hogy baba legyen a dologban (bár védekezés mellett erre elvileg 0% esély van ha nem volt semmi gond az óvszerral.)

2009. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 teszt is negatív volt aztán elmentem dokihoz 7 hetes terhes voltam! (bocs hogy megkérdezem)Végig gumival csináltátok vagy csak a végén húzta fel?Menj el dokihoz vagy csinálj még 1 tesztet.De ha már meg kellet volna jönnie és nem jött vagy baba van a dologba vagy sem akkor sem árt 1 vizsgálat!
2009. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,végig használtuk. Ezért is érdekes,hogy már 11 napja nem jött meg...de nem bámon:)
2009. márc. 2. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

türelem, még pár napig

14 nap után új teszt

aztán nőgyógyász: vagy azért mert pozitív vagy azért mert negatív

2009. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!