Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás? Az előző...

Lehetek babás? Az előző mensimtől számitott 37. napon vagyok.

Figyelt kérdés
A ciklusom nagyon változó, 26 és 36 között szokott vmikor megjönni, de általában 29, 32 mostanában. (A 36 az egyszeri alkalommal, két évvel ezelőtt volt). Azon kivül, hogy késik, a következőket vettem magamon észre: mostanában állandóan aludnék, tegnap a hőmérő 37et mutatott, tegnapelőtt meg fejfájás és hányinger gyötört. A 34. napon csináltam tesztet, de az negativ lett...???
2009. márc. 1. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 37 napos ciklusaim vannak 21.én kellett volna mejönnie azóta talán egyszer egy kicsi barnázás volt 3 teszt negativ lett 44.napon volt az utolsó én feladtam a reményt de neked szurkolok.
2009. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! Hogy áll a dolog nálad? Nekem még nem jött meg, legközelebb csak szerdán fogok tudni tesztelni. Már izgatottan várom. Doki ismerős mondta, hogy a leghosszabb ciklus utáni 4. nap körül már ki kell mutatnia.
2009. márc. 2. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!