Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordul, hogy szinte mindig...

Előfordul, hogy szinte mindig van valamilyen folyásotok? Hol több vagy kevesebb?

Figyelt kérdés
Vagy csak én működöm rosszul?:(
2011. ápr. 9. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én meg az ellentétével küszködök, szinte egész ciklusban száraz vagyok:( Ez a másik véglet:(
2011. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szinte mindig valami folyásom,pé után egy kicsit szárazabb de utána már ragadós aztán krémes-vizes.
2011. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! De mi az, hogy szárazabb?

Mert valahol azt olvastam,hogy soha nem lesz teljes szárazság!

2011. ápr. 10. 07:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamennyi persze folyik akkor is amikor azt mondom hogy szárazabb napok vannak.Pl.kb 5-6 óráig semmi nincs a tisztaságin aztán egy pici van.Tehát akkor sem száradunk ki,jól olvastad de jóval kevesebb a folyás.
2011. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy válaszoltál!

Hát én még mindig érzek ilyen nyálkás vizes-olajos valamit, pedig már meg volt a pé-m!

Sajnos gyanítom,hogy nincs peteérésem! Most nagyon elkeseredtem!

2011. ápr. 10. 09:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Mármint amit én pé-nek éreztem!
2011. ápr. 10. 09:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tojásfehérjés a folyásod?Mert az nekem is van hogy 5napig is eltart és ebből az 5napból 1nap a peteérés.
2011. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is folyton van folyásom, már megfigyeltem, hogy mikor van "peteérős" és mikor csak sárgás, vagy vizes. Valaki azt mondja, hogy a nő amíg nem klimaxol folyamatosan folyik :)
2011. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

De van tojásfehérjés, meg a peteérés előtt is nagyon bő vizes, amire azt mondták,hogy termékeny, csakhogy állítólag a pé után száraznak kell lenni. Én meg nem vagyok! Tehát van ilyen vizes-olajos enyhén krémes folyásom!

2011. ápr. 11. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!