Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg jött a nem várt de tünetei...

Meg jött a nem várt de tüneteim vannak akkor is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Januárban 31-én jött a nem várt és másfél napig tartott mennyiségileg két tisztasági betét erejéig(eddig mindig normális mennyiség és 3-4 nap volt)tegnapra nem vártam és nem is jött,csináltam tesztet - lett most reggel viszont elkeseritett a látvány a papír enyhén ugyan de rózsaszín!Melleim fájnak hőm folyamatosan fent van tegnap előtt egész éjjel és ma hajnalban is hányingerrel küzdöttem!Semmi ilyenkor szokásos görcsölés!Ennyire fizikálisan bele lovalom magam vagy létezik,hogy terhesség alatt mensi+neg.teszt!A rosszullétből azt hittem előző hónapi mensi csak tévedés és talán már hat hét körül járok azért olyan erős de a teszt nem lehetne még mindíg neg.Tanácstalan vagyok!
2009. márc. 1. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.Dehát a remény hal meg utoljára.
2009. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, bár ahogy telik az idő és maradnak a negatív tesztek úgy egyre inkább valószínű, hogy hormonális zavarod van. tesztelj megint és keress fel egy orvost a tünetekkel!
2009. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!