Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 6-10. napon szedtem a...

Ha a 6-10. napon szedtem a clostit, mikor lesz peteérésem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2-5 napon kellet szedem és a 10-dik napon volt 3-4 tüszőm.
2009. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 2. naptól szedtem 2X1-et és a 14. napon volt peteérésem. Előtte 30-32 naposak voltak a ciklusaim. Most pedig szintén a 32. napon vagyok de annyi különbséggel, hogy van egy pozitív terhességi tesztem. Két évet vártam rá és egy doboz Clostil-os hónap után sikerült(remélem meg is marad a baba)
2009. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Gratulálok! Nekem a closti nélküli hónapokban 15. napon volt pé, most ma vagyok a 16.-on, és egyfolytában negativ az Lh tesztem 4 napja. VAgy nincs pé-m, vagy lemaradtam volna róla. nem tudom. Vagy az is lehet hogy később lesz a gyógyszer miatt? Azért kérdezem hogy kinek mi volt a tapasztalata.
2009. márc. 1. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak az a furi, hogy ilyen késő kellett elkezdeni szedni. Bár én nem értek hozzá, a doki biztos tudja, de én is a 2. naptól szedtem és a 14. napon volt pé-m.
2009. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy nekem később lesz??? Mert ha valaki a 2. napon kezdte annak 14. napon volt, akkor ha én a 6. napon kezdtem lehet hogy a 17-18. napon lesz csak pé?? Remélem hogy igy lesz, és nem maradtunk le róla....
2009. márc. 1. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!