Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29 éves vagyok,a ciklusaim...

29 éves vagyok,a ciklusaim 28-31 naposak. Terhes lehetek, vagy a stressz csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Január 17.-én voltunk együtt és gumival védekeztünk.Valószínű,hogy minden rendben volt,de én mégis nagyon megijedtem hogy terhes leszek,és 2hét alatt lefogytam kb.6kg-ot.A mensim 1nappal előbb megjött,de csak 2 napig tartott,inkább barna volt de azért volt benn kicsi piros is.Bocs!Tesztet sokat csináltam,az együttlét után a 37. napon is negatív lett!Orvosnál is voltam febr.25.-én de nem foglalkozott velem,meg sem hallgatott,csak azt hajtogatta hogy 2hetes terhességet nem tud kimutatni.Hogy honnan vette a 2 hetet?Már több mint egy hónapja hőemelkedésem van(bár ezt régebben nem mértem),néha fáj a derekam,a fejem,a hasam,néha gyenge hányingerem van,és szoktam nagyon gyengén szédülni is.A mellbimbóim már 2 hete megvannak duzzadva,és nem érintésre,de ha megnyomom őket érzékenyek.Ezek a tünetek hol eltünnek,hol pedig erősödnek.Félek a terhességtől,mert munkanélküliek vagyunk,és kilátástalan a helyzet.Most már pénteken megkellet volna betegednem,de semmi.A hasam fáj ahogy szokott,és néha a derekam is,egy kicsi folyásom is van.Ja,és februárban volt peteérésem is,észrevettem a tojásfehérje szerű valamit!!Tanácstalan vagyok:nem tudom,hogy terhes vagyok,vagy csak a stressz csinálja ezt velem!
2009. márc. 1. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kizárt hogy terhes legyél. kicsit meg kéne nyugodnod.
2009. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Megírnád nekem azt is hogy mért kizárt,talán úgy jobban megnyugodnék!Ez a bizonytalanság nagyon kicsinál,mert még fájdalomcsillapítót sem merek bevenni,hátha mégis terhes vagyok és ártok a babának.
2009. márc. 1. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy terhes,ha csak az említett közösülésen kívűl nem volt másik.

A hirtelen fogyás felborítja a ciklust,a hormonaidat ettől vagy ideges is.

Kezdj el újra rendszeresen táplálkozni és minden rendbe jön.

A "terhességi tüneteid" nálam is jelentkeznek minden hónapban anélkül ,h terhes legyek.Ez a premenstruális tüneteggyüttes.(pms)

Ha ennyire lefogytál akkor valószínű a viatminhíány ami okozhatja a félelemérzésedet.Egyél sokat,hizz vissza mielött a pszihiátriára kerülnél.

2009. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen ideges vagy annak ellenére, hogy védekeztetek és azt mondod, hogy szerinted nem történt semmi baj. De lehet, hogy pont azért produkál a tested dolgokat, mert ennyire ideges vagy. Mivel többször hangsúlyoztad a tünetekre, hogy "gyengén" "nagyon gyengén", ezért én ebből arra következtetnék, hogy tényleg csak beképzeled ezeket magadnak, mert akik terhesek és írják a tüneteiket, azokat gyértelműen szokták érezni. A hőemelkedést hol mérted? Mikor? Mert ahogy te mérted, az szerintem ebből a szempontból nem volt szabályos, lehet, hogy betegség okozta a hőemelkedést, írtad is, hogy szokott fájni a fejed. A mellbimbófájdalom sem biztos jel szerintem, mert nekem is fáj néhány napja, de már egyértelműen érzem, hogy meg fog jönni. A késést vagy az idegi állapotod okozza, vagy nem volt tüszőrepedésed, de azon az orvos tud majd segíteni. Reméljük, hogy tényleg nem vagy terhes, de szerintem nem vagy. Bizonyos időközönként csinálhatsz egy tesztet, hogy megnyugodj, de ha 1-2 hét múlva is negatív lesz, és mondjuk kérhetnél háziorvostól egy laboros terhességi vizsgálatot is és Uh-ot is, szóval ha az is negatív, szerintem hidd el, ne csináld magadnak feleslegesen az idegbajt! A hirtelen fogyásod is jelzi, hogy ez pszichés eredetű szerintem. Minden jót!
2009. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A hőmet nem szabályosan mértem(hónalj)tudom.Csak olyan fura,hogy minden tünet most jelentkezik.A dokitól meg hiába kértem vizsgálatot,egyáltalán nem foglalkozott velem.Másik dokihoz időpont meg minimum két hét!A menstruációs hasfájást most én is érzem mégsem akar megjönni.Ráadásul most nagyon fáj a derekam pedig nem szokott.Remélem nektek van igazatok.A tesztekbe meg azért nem bízok,mert sokan írták hogy nekik ki sem mutatta a terhességet!
2009. márc. 1. 10:37
 6/6 A kérdező kommentje:
A háziorvostól is kérhetek ilyen vizsgálatot?Ezt jó tudni!Köszi
2009. márc. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!