Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik vettem már egy...

5 napja késik vettem már egy tucat tesztet.3 napja csináltam meg ay elsőt halvány + lett. Tegnap is halvány + lett. És ma is! Mikor erősödik a csík? Vagy valami baj lehet? Tiszta ideges vagyok!

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 06:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, fölösleges minden nap tesztet csinálni. A halvány csík is csík. Várj egy hetet ami most biztos nehéz lesz, de várj és utána csinálj megint.
2009. márc. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha halvány a csík, attól még pozitív. Én annak idején Gabriellel teszteltem halvány pozitívat, és azóta már 14 hónapos a kisfiam!

Gratulálok:)

2009. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is csak "aligcsíkom" volt. :) Kislányom most 4 hónapos.

Szerintem felesleges ennyi tesztet csinálni. Ha nagyon nem bízol a csíkjaidban, csinálj 1 hét múlva újat, addigra több hcg termelődik.

2009. márc. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne idegeskedj, biztos hogy babád van!!!! És nagyon-nagyon gratulálok:-))))
2009. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi arik vagytok!Csak idegesít hogy nagyon halvány,félek hogy ne adj isten megfog jönni
2009. márc. 1. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:
De örülnék ha lenne legalább egy halvány csíkom.
2009. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán a Gabriel vagy melyik teszt amelyik mindig csak halványabban színeződik el.Úgyhogy minden rendben .Boldog babavárást.
2009. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is jöhetne már halvány csik.Én már a 46.napon vagyok se mensi se csik.Orvos kezelne ha lenne mensim de az sincsen.Neked gratula.
2009. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!