Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltem egy qupido teszttel...

Teszteltem egy qupido teszttel nagyon-nagyon halványat hétfőn. Ma újra teszteltem, de csak Gabriel tesztet kaptam, ez félreérthetetlenül negatív lett. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy a halvány csík is csík. A qupido 10-es a gabriel 25-ös érzékenységű, de ha 2 napont duplázódik a HCG, akkor már ki kellett volna ma mutatnia, nem?!
2011. ápr. 8. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem tudom, mi lehet. sztem kérj időpontot a dokihoz.

én elmaradt mensi napján erős pozit teszteltem mindkét babámnál

(egyiknél reggeli első vizeletből, másiknál meg délután, de ott is virított a csík. ráadásul a legolcsóbb Rossmannos 200 ft-os teszcsíkkal).

2011. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, és aztmégnem is írtam, hogy a halvány tesztet nem első vizeletből csináltam a mait viszont igen. :S
2011. ápr. 8. 09:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva csinálj még egy tesztet,reggeli vizeletből! De sokat számít az is hogy milyen érzékenységű a teszt!
2011. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha tudsz várni, akkor pár nap múlva tesztelj újra. Ha belefér anyagilag, vehetsz többféle tesztet is. (Tényleg nem kellenek a csilivili drága tesztek, tökéletesen megfelelnek a pár száz forintos papírcsíkok is.)

Elképzelhető, hogy azért lett fals pozitív a hétfői teszted, mert időn túl olvastad le, vagy sajnos elképzelhető valami cisztás elváltozás, ami minimális hcg-t termel, épp ezért mutatta ki csak az érzékenyebb teszt.

2011. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta?
2011. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az érdeklődést!

nem mertem tesztelni... abba maradtam magammal, hogy nem vagyok terhes, így inkább próbálkozunk még. Megvárom a mensit. Aztán reménykedek. Tény és való, hogy az első tesztet időn túl olvastam le...

2011. ápr. 11. 07:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikorra nemvárod?
2011. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jövő hét hétfő.


(Tudom, butaságvolt a menszesz után nemsokkal tesztelni, de nem bírtam...)


Mostmár kivárom. :)

2011. ápr. 11. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok,majd írd meg a fejleményeket!
2011. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, köszi, köszi! :D
2011. ápr. 12. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!