Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek mar? A ciklusaim...

Tesztelhetek mar? A ciklusaim alt.29-32 naposak. Ma vagyok a 28. napomon.

Figyelt kérdés
ugyerzem mintha izomlazam lenne a hasamban,a melleim erzekenyek,a derekam faj es lehet hogy kinevettek,de kivanos vagyok!Szerintetek merjek? Van egy lily es egy pregimax plusz.
2009. febr. 28. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Tesztelhetsz, de csak reggel.
2009. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem 33-34 naposak, ma vagyok a 30. napon, de még nem csináltam tesztet. Van aki azt mondja, hogy neki már a nem várt előtt 3-4 nappal kimutatta, délután, erősen pozitívan, van akinek csak a nemvárt után 2 nappal. A védőnőm azt mondja, hogy várni kell 3-4 napot a vérzés elmaradása után...

Mikor volt a peteérésed? Én most azt se tudom pontosan, de ha 34 napot veszek, akkor kb akkor voltunk együtt amikor kellett. :)

2009. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem a 33. napon tesztelj, ha már nem jött meg. Ha most csinálsz és még negatív lesz rosszul eshet nagyon. pedig lehet,hogy terhes vagy.

Tudom, nehéz kivárni ismerem ezt az érzést. De a türelem babát terem.

sok sikert.

2009. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
peteeresem februar 16-an volt.Biztosan tudom mert orvos mondta,hasznaltam ovu tesztet,es ereztem rendesen! Szerintetek holnap merjek tesztelni? Mutathat valamit a teszt?
2009. febr. 28. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:

14.51-es vagyok. Teszteltem, gyönyörű egy csík lett, úgyhogy korai volt. :P

Szerintem ha 16. napon volt akkor... 17. nap megtermékenyült, 2-3 nap alatt felért a helyére, ott még 1-2 napot kószált és elkezdett beágyazódni. Az megtörtént a felérés utáni 4. napon, akkor elkezdett termelődni a hcg, és a hcg termelődée után 2-3 nappal már mutatkozhat a reggeli vizeletben. Tehát a 29. nap reggelén már lehet annyi a szervezetben, hogy kimutassa a teszt. :) Szorítok és írd meg mi lett.

2009. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
reggel tesztelek es megirom igerem!!!Reggel 8-körül mar megirtam!Szoritsatok!! Kerlek!!!!!!
2009. febr. 28. 17:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked kedves utolso valaszolo,nagyon sajnalom hogy nega lett.Talan koran testeltel?Lehet hogy en is koran tesztelek,de nem birok varni!!
2009. febr. 28. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!