Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este, voltam a parommal...

Tegnap este, voltam a parommal. Miert fajhat a jobb petefeszkem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 08:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Jobb-oldali*
2009. febr. 28. 08:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet most van peteérésed? Milyen hosszúak a ciklusaid? Hányadik napon vagy?
2009. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hath a ciklusaim azok 27-28 naposak de 23-an ert veget a menszeszem.
2009. febr. 28. 09:33
 4/9 anonim ***** válasza:
velem is előfordult ilyen, lehet, hogy a szex volt egy kicsit hevesebb, mint amilyen szokott és azért van fájdalmad, vagy lehet, hogy egy rendkívüli peteérést stiulált az együttlétetek!
2009. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"peteérést stiulált az együttlétetek!" Bocs de ez mit is jelent?
2009. febr. 28. 09:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki írta, arra akart utani, hogy rendkívüli peteérést idézett elő az orgazmusod. Ha megfogant, akkor erre szokták mondani, hogy szerelem gyermeketek fog születni. A peteéréskor intenzív szokott fájni a petefészek is, egyeseknél. Lehet, hogy nálad is ez történt. De ezek csak mind feltételezés.
2009. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szex kozben már én is éreztem szuro fájdalmat a bal petefészkem felol.nemtudtam h mi lehet,nem voltam biztos sem abban h peteérésem lenne,sem abban,h talán a kozelgo menzitol fáj.ez azt jelenti h peteérésem volt?
2009. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen!
2009. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
koszi a választ!:)
2009. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!