Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31 hetes terhes vagyok. Azt....

31 hetes terhes vagyok. Azt. Szeretnem kerdezni. Hogy normalis e az ha faj a hasam alja es a derekam? Nem dolgozom mar 6honapja, csak az itthoni de az nem sok fozes. Sok a gyomorsavam is. Elore is koszonom

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
normális, mindent nyom már a baba, emellett tágulnak a szövetek, ízületek, nyúlnak a méhtartó szalagok, ezek miatt érzel fájdalmat. Azért annak a plusz súlynak van nyoma, ami most a baba és a magzatvíz, méhlepény.
2011. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen normális

Ha erős fájdalom,görcs van akkor kell csak aggódni.

Minden jót:)

2011. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne hajszold túl magad.még akkoris sok az ha csak főzől hiszen egyhelyben álldogálsz a tűzhely felett.. és a lábaid meg majd leszakadnak..ha teheted akkor ülj le és pihenj, ha nem muszáj ne állj fölötte feleslegesen.Gyomorsavra meleg tejet szoktam inni esténként, meg este én már ha eszem is nem eszek olyat amiről tudom hogy savat csinál.

Hasalj fájás: max. keményedés lehet, vagy jósló fájások: ez olyan érzés mintha meg akarna jönni a menstruációd..de még ahhoz kicsit korai lenne.De előfordulhat, mindenféleképpen jelezd a dokinak ha majd mész hozzá..hátha okosabbat tud mondani, egyébként meg lehet attól is hogy nyúlnak a szalagok és a méhed is tágul és ez kihat a derekadra is.Igyál sokat, főleg vizet és kálciumot, mert ami kell a kicsinek azt mind megvonja tőled.

Remélem tudtam segíteni: 36+6 km :)

2011. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, igen talan ez lehet az oka csak en tul reagalom.
2011. ápr. 5. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!