Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 14. napján tartok...

A ciklusom 14. napján tartok tegnap iszonyatosan feszített alul a hasam lehet peteérés jele?

Figyelt kérdés
Tegnap leesett a hőm 36,7 ről 36,2 re ma visszament 36,7 re. a derekam 4 napja leakar szakadni tegnap iszonyatosan feszített a hasam
2011. ápr. 5. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a has feszítést meg a derékfájást furcsálom nagyon mert iylenem még nem volt :(
2011. ápr. 5. 10:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Most nekem is másképp jelentkezett az ovus fájdalmam és egész nap éreztem a derekamat is meg az alhasamat, és sok más egyéb tünet is van most utána, de fogalmam sincs miért. Összejött a baba netán, vagy valami bajom van? Valami biztos van. Én is aggódom most emiatt, hogy miért volt másképp...

2011. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok az megint, viszont én már 4 napja túl vagyok az ovuláción.
2011. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem nekem eddig nagyon magas volt az eddigi alaphőmhöz képset a ciklus első felében lővő hőm eddig 36,4-36,5 volt msot 36,6-36,7 és tegnap leesett 36,2 re ma megint 36,7 úgyhogy nem tudom. De már se ülni se állni se feküdni sehogy nem jó annyira fáj a derekam, amikoritthon vagyok melegvizes borogatás ami használ a derekamra
2011. ápr. 5. 11:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Hát azért nekem annyira nem fájt. Sajnálom, hogy neked ennyire fáj.

Én meg azért aggódom, hogy miért ilyen magas a hőm! Még csak 4 napja volt ovum, de már most 37,1-re emelkedett a hőm, pedig nem vagyok beteg! Az alaphőm meg amúgy 36,5! És ilyenkor kb. még csak 36,7 szokott lenni, rendszeresen vezetek hőgörbét.

Nem tudom mi lehet velem.

2011. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
remélem a baba indult el a beágyazódás felé és azért iylen a hőd. Majd írd meg mi lett :) Drukkolok
2011. ápr. 5. 11:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Köszi, én is drukkolok Neked!

De ha baba van, akkor ilyen korán elkezdene emelkedni a hő?

Én attól félek, nem-e cisztám van...

2011. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom még nem vagyok nagoyn tapasztalt a görbékben, de mikor nekem cisztám volt nem emelkedett a hőm cak sokal kevesebb volt a vérzésem és iszonytatóan görcsölt ahasam, elmentem dokihoz és a hüvelyi uhvál simán kitutdta nyomni a petefészkemnél a hasfalamra a cisztát (zöldalmanagyságú)
2011. ápr. 5. 11:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy leírtad, hát ez kicsit most megnyugtatott, hogy nem biztos hogy a ciszta emeli meg a hőt.

Régebben nekem is volt cisztám, de az szerintem azért alakult ki akkor mert nemrég hagytam abba a fog.gátlót.

Viszont most már több mint 1 éve nem szedem a fog.gátlót és így nem értem, hogy mi kavarhatott be, hogy kicsit megzavarodtak a dolgok...bárcsak a baba kavarna...:) Nem tudom elképzelni, hogy ha eddig minden normálisan ment, akkor most miért másabb? De az igazság az, hogy nekem már a múltkori vérzésem is gyanús volt mert másak voltak a fájdalmak és vérzés is másabb. Nem arról van szó, hogy kevesebb, hanem másabb, vizesebb volt.

2011. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!