Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tévedhetett a...

Szerintetek tévedhetett a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

11. dpo-n egy 37 és egy 17 mm-es tüszőmaradványt látott a bal oldali petefészkemben. A jobb oldalit már eltávolították.

Elképzelhetetlen, hogy a 17 mm-es egy tüsző volt? 13. dpo-n volt ovulációm a teszt szerint, amit a hőm is igazol, és a petefészekszurkák.

Szerintetek reménykedhetek, vagy egy nőgyógyász nem kever össze egy tüszőmaradványt egy tüszővel???

És ha van tüszőmaradvány, és tüsző is, akkor összejöhet a baba?


2011. ápr. 4. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, elírás. A ciklus 11. napján voltam dokinál, és a ciklus 13. napján volt pozitív az ovuteszt.
2011. ápr. 4. 17:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel nézte? EZer éves monitoron Noé hozta uh-val, vagy modern géppel? mert nálunk az sztk-ban a gépen semmit sem lehet pontosan kivenni, magánrendelőkben szoktak lenni már jobb masinák. A tapasztalata azért sokat nyom a latba, de a remény azért még megvan, szerintem. Túl nagy különbség nem lehet a kettő között! :) én reménykedős, pozitív személyiség vagyok, szerintem Te is légy pozitív! :)
2011. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Magánrendelőben voltam, de nem a legújabb gépekkel néztek.

De!!! A dokinak van tapasztalata. (Én is nála születtem. :-))) ) Én rábízom magam. Csak azt nem értem, hogy abból a foltból, ami a monitorn volt, biztos lehet benn... És volt egy olyan fél mondata, hogy "vagy az tüsző is lehet", de gyorsan elvetette.

2011. ápr. 4. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!