Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs vérzés esetén,...

Ovulációs vérzés esetén, mikor szabadul ki a petesejt előtte, utánna? Mikor?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem előtte...

Én a hőmérsékletem és ovus fájdalmaim valamint nyákom miatt gondolom ezt. Nekem szerintem április 1-én pénteken volt az ovulációm. És én tegnap este, azaz 3-án, vasárnap vettem észre wc papíron törlésnél nagyon halvány rózsaszín pecsétet, épp hogy beszínezte a papírt...viszont ami furcsa volt, hogy a pecsét után közvetlenül éreztem egy szúrást is jobb oldalt egy pontban amikor mentem...

[link]

2011. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!nekem is tegnap volt ez..a reggeli első két törlésnél.Drukkolok magunknak:)
2011. ápr. 4. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Én is drukkolok magunknak! :)

Amúgy mostanában én se tapasztaltam még ilyet (csak régebben), és nekem is nagyon furcsa, hogy ráadásul utána jelentkezett ez a pecsét...na meg az a szúrás is elgondolkodtató...de beágyazódásnak még korai lenne szerintem...hacsak nem az történt, hogy valójában szerdán volt ovum...de az nem lehet, mert szombaton emelkedett meg a hőm, tehát pénteken kellett hogy legyen az ovum.

Izgulok! :)

2011. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Képzeld, nekem ma délután volt egy nagyon erős szúrásom jobb oldalt egy pontban az alhasamnál. Pár percig tartott az egész és olyan erős volt, hogy nagyon meglepődtem...

Velem tuti valami történik most...

Vagy valami nagy bajom van, vagy pedig most sikerült a baba.

De hogy valami van, az biztos. Most nagyon aggódom.

2011. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia!Hogy vagy?
2011. ápr. 6. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszönöm jól. Tegnap este meg volt egy nagyon kevés halvány világosbarna kis pecsétem a wc papíron. Ilyen sose volt még, nem tudom miért volt ez. De annyira komoly baj nem lehet szerintem mert csak egy nagyon pici volt és nagyon halvány.

Hát beágyazódásnak lehet még korai lenne, hacsak el nem számoltam az ovut...


És Te hogy vagy?

2011. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még azt hozzátenném, hogy ha utána volt az ovus pecsét, akkor ez még azt is jelentheti, hogy extra ovulációnk volt. :) Nekem ezt is mondták erről.

És ez csak jó, mert akkor több az esély a babára ebben a hónapban!

2011. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!