Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap teszteltem halvány +,...

Tegnap teszteltem halvány +, nem 1 vizeletből. Ma megint reggel teszteltem halvány +. Miért nem erősödik a csík?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

majd fog, ne izgulj!!

hány napot késett? milyen tüneteid voltak?

írj már róla valamit, mert nekem már 3 napja késik, de semmi tünetem. vagyis:émelygés, hányinger, mellbimbóm érzékeny. néha megjön érzés. ennyi.


Gratulálok!!!


9 hós kisfiú anyukája

2009. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A halvány + is +!!! Ne idegeskedj, ez már valószínűleg baba! Lehet, hogy csak kevés idő telt el a két teszt között és még nem termelődött annyi hcg. Mikor kellett volna megjönni? Amikor én annak idején teszteltem, alig látszódott valami, de fél-1 óra múlva már egyértelmű volt!


6 hós kisfiú anyukája

2009. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A + az vitathatatatlanul +! Úgyhogy gratulálunk Neked! :) Boldog babavárást!
2009. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a HCG minden másnap duplázódik, és igazából a reggeli csak azért "kell", hogy erősebb legyen, mert nagyobb koncentrációban van benne a hormon, de lehet, hogy tegan délután is elég magas volt, és azért muatta, és ma reggelig még nem erősödött annyit, nyugi, két nap múlva csinálj egyet, az már tuti jó lesz!
2009. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratula a pozitiv teszthez!!! Boldog babavarast!!!

Ne izgulj fog meg erossodni. 48 ora altt szinte duplazodik. Probald majd meg ket nap mulva es meglatod szep eros csikotok lesz!!! Ahogy mar irtak a halvany pozitiv is pozitiv! Gyonyoru hetvegetek lesz. :)))

2009. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ugyanez történt velem is és épp most léptem be hogy feltegyem ugyanezeket a kérdéseket:) Én tegnap kb. 20:00 körül csináltam meg ma reggel 7-kor. + lett mind a kettő a ma reggeli egy picit erősebb mint tegnap te hányadik napon jársz a ciklusodban?

Én még nem merem beleélni magam mert már nagyon rég várunk rá és nagyon sokszor csalódtam. Ti mióta próbálkoztok?

2009. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Nekem 3 napja késik nincs semmi tünetem.Sok fehér folyásom van ennyi!tegnap 3xteszteltem halvány +.Ma reggel még mindig nagyon halvány van.Ezért nem merem elhinni.Mi még csak a 2 hónapja próbálkozunk , ezért is furi lenne ha ilyen hamar összejönne.De remélem összejött
2009. febr. 27. 09:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok: nekem is 3 napja késik, nekem is van fehér folyásom, a hőm 36.9. na hátha nekem is pozitív lenne....

nagyon gratula!!!

2009. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi reméljük neked is + lessz,de még nem merem beleélni magam mert félk hogy a végén csalódni fogok.Még annyi a tünetem hogy kb:2-3napja mindjárt megjön érzésem van de nem egyfolytában
2009. febr. 27. 09:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Most néztem meg kb 2 óra múlva megint a tesztet és már nem sokkal halványabb mint a c csík.Tudom 10perc után már nem értékelhető,csak jó volt látni
2009. febr. 27. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!