Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy vannak...

Létezik olyan, hogy vannak terhességi tünetek, de a teszt mégis negatív?

Figyelt kérdés
Nem állterhességre gondolok, hanem ha tényleg terhes az illető.
2009. febr. 26. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Reálisan belegondolva a nem várt vérzésig nincsenek igazán klasszikus terhességi tünetek, illetve megítélésük két esélyes. Az igazi terhességi tünetek oka a HCG hormon megjelenése. Én úgy gondolom, hogy átlagos ciklus hossz esetén a nem várt után 3-4 nappal már az esetek nagy részében jelez a teszt. Ezentúl is lehet reménykedni, de ezek a remények igazán csak azoknál megalapozottak akinek 35 nap körüli ciklusaik vannak.
2009. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

általában a tünetek megelőzik a tesztet, de a tünetek csak gyanút állapítanak meg, amit a tesztnek néhány napon belül igazolnia kell. ha folyton érzed a tüneteket és a teszt még egy hét után is negatív, akkor hormon gond van.

amúgy a tüneteket, nem a HCG, hanem a progeszteron és az ösztrogén hormon egyensúlya a felelős.

2009. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tünetekért- bocs, elírtam!
2009. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokan írták már, hogy terhesek voltak, de nem mutatta ki nekik a teszt. Lehet, hogy az az oka, hogy túl kevés hcg termelődik, az viszont szerintem veszélyes dolog, és volt már olyan, aki emiatt vesztette el a babáját.
2009. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor a mellfájás, fáradtság, puffadás és hányás lehet hormonzavartól is?
2009. febr. 26. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem ezek babás tünetek, próbálgasd a teszteket minden reggel, válassz 10-es érzékenységűt, drukkolok, nyugodj meg, mi mást láthatott volna a méhedben a doki?
2009. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem voltam még dokinál, vagyis voltam, de nem mertem neki szólni...tudom, hogy nem kellene ilyenen problémázni, de fogamzásgátlót szedek, és tök hülyén jönne ki, hogy elmegyek feliratni, közbe meg rákérdezek, hogy terhes vagyok-e?

Ma hajnalban hánytam, tegnap - teszt. Hormonzavar?

2009. febr. 26. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az, lehet, hogy a gyógyszer miatt borult fel a hormonháztartásod, de lehet vírus is....
2009. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!