Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszulát hol...

Barátcserje kapszulát hol kaphatok?

Figyelt kérdés
Már 2. helyen mondták, hogy kivonták a forgalomból és nem kapható.Nem nagyon értem, hogy egy gyógynövény terméket miért vonnak ki a forgalomból?
2011. márc. 30. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A Zafír barátcserjét tényleg kivonták a forgalomból. Én a gyógyszertári PreMens-t szedtem, nekem nagyon jó volt, kb. 2800 Ft a 30 db és amelyik patikában eddig kerestem, mindegyikben volt.
2011. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lia0717 válasza:

Szia Cate77!


A barátcserje kapszulát én neten rendeltem meg, itt:

www.apoteka.hu/component/virtuemart/?page=shop.product_detai

ls&flypage=flypage.tpl&product_id=2036&category_id=14


Be kell regisztrálni az oldalra, másnap ki is szállították. A szállítási költség: 990 Ft.

Vagy van személyes átvétel: 1182 Budapest, Királyhágó u. 81.

2011. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a barátcserje kapszulát már csak házibarát néven árulják, ami nagy átverés, mert nem csak barátcserje van benne, hanem mellette még több minden más összetevő. A Zafíros barátcserjét tényleg kivonták a forgalomból, pedig nagyon jó volt. Én helyette most premenst szedek, ez az első hónapom, de eddig nem igazán használt. De három hónapig kell szedni, ahhoz hogy kifejtse a hatását, hát majd meglátjuk...
2011. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat én is nyomoztam egy kicsit és erre jutottam én is.Állítólag nem szabad megvenni a házibarátot mert nem is tartalmaz barátcserjét.Nekem még a premens mellett az Agnucaston kapszulát ajánlották.Ezt már szedett valaki?
2011. márc. 31. 10:50
 5/5 Naturpont válasza:

Tudunk szerezni más fajtát az USA-ból.

Információk itt:

[link]

2012. jan. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!